.

.

Женски Летни Врвови Врвови Без Ракави Секојдневно Фитинг Спортски Тесни Жени О-Вратот Цврста Лесна Модна Женска Блуза

Женски Летни Врвови Врвови Без Ракави Секојдневно Фитинг Спортски Тесни Жени О-Вратот Цврста Лесна Модна Женска Блуза

DEN 218.56
Достапност

Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Блузаматеријал : полиестер ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Повод : Тип На Обична Шема : Цврсто ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Дебелина : Стандарден Моден дизајн,, висок квалитет!Сезона : Лето : Должина На Женскиот Ракав : Боите без Ракави може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките на Табелата Со Врвни Големини на Женскиот Резервоар : . Големина : XS Биста : 74cm/29.13" Половината : 65cm/25.59" Должина : 27cm/10.63"Големина : S Биста : 78cm/30.71" Половината : 69cm/27.17" Должина : 28cm/11.02"Големина : М Биста : 82cm/32.28" Половината : 73cm/28.74" Должина : 28.5 см/11.22"големина : л биста : 86см/33.86" половината : 77см/30.31" должина : 29см/11.42"големина : xl биста : 90см/35.43" половината : 81см/31.89" должина : 30см/11.81" ве молиме дозволете 1-3см се разликува Поради рачно мерење, благодарение (целото мерење во см И ВЕ молиме ИМАЈТЕ ПРЕДВИД 1см=0,39 инчи) женски графички Маица. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Блуза Плус Големина Резервоарот Блузи. Материјал : Полиестерски Слатки Женски Врвови. Должина На Ракавот : Трендовски Врвови Без Ракави. Повод : Обични Тенкови Врвови Жени.

R

Комплементите на стоката