.

.

Женски Кошули Трендовски Секојдневен Пролет И Едноставна Еднобојна Ревер Копчиња Од Три Четвртини Ракави Кардиган Памук И Блуза Врвови

Женски Кошули Трендовски Секојдневен Пролет И Едноставна Еднобојна Ревер Копчиња Од Три Четвртини Ракави Кардиган Памук И Блуза

DEN 1.33
Достапност

Жени Пролет И Лето Едноставна еднобојна ревер Копчиња Од Три Четвртини Ракави Кардиган Памук и Блуза Од Врвови. Материјал : ревер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 190гр. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА врвови. Големина на пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Јога Кошула Со Долги Ракави Женска Блуза Кошула Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Т Е Многу Погоден За Секојдневно Носење и Совпаѓање со Претстојните Фестивали, Запознавање, Трчање, Шопинг, Работа,одмор Или Улица, Улична Облека, Забава И Секојдневен Живот Итн. Врвот На Ревер Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами. Внимание, Ве Молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!.

R

Комплементите на стоката