.

.

Ајомет Пролет Блузи Жени Мода Краток Ракав Лето Хенли Маица Повик Блуза, Виолетова М

Ајомет Пролет Блузи Жени Мода Краток Ракав Лето Хенли Маица Повик Блуза, Виолетова М

DEN 331.04
Достапност

Пролет Блузи Жени Мода Краток Ракав Лето Хенли Маица Повик Блузасезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандард Fre Одговара На сите видови фигури и ќе се чувствувате блиски, но слободни под оваа кошула, покажете ја вашата совршена фигура. `+ Добро за секојдневно носење, Одлично Работи со под џемпери, јакни, палта или носење самостојно. ③ Основни врвови и шик маици за жени, одлично оди со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. Fress големина : S-2 XL се достапни. Ве молиме прочитајте ја големината чартон последната слика внимателно. ● Нега на маици : машина за перење во нежна, препорачувајте миење раце во ладна вода, исушете ја линијата, не избелувајте.

R

Комплементите на стоката