.

.

Дуксери Whlbf За Жени Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Дуксер Со Печатење Блуза

Дуксери Whlbf За Жени Жени Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Дуксер Со Печатење Блуза

DEN 1.67
Достапност

Почитуван Клиент,. Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата продавница главно продава промотивни серии за женска облека со плус големина. Широк спектар на стилови, прилагодени на тековната сезона;. Добра вредност за парите, за да можете да ја потрошите најниската цена за да ги купите производите што ги сакате;. Модерен и секојдневен,погоден за различни прилики;. Удобно за носење, давајќи ви најдобро корисничко искуство;. Метод на перење : машинско перење или миење раце;. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење, Нов Изглед. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Женски Дуксер плус дозвола за големина 5 5, Женски Есенски Зимски Врвови 2023.

R

Комплементите на стоката