.

.

Маици Женски Графички Еднобојни V - Вратот Долг Ракав Врвот Обични Ребрести Плетени Лабава Копче Тенок Одговара Празнична Дневна Облека Маици За Жена

Маици Женски Графички Еднобојни V - Вратот Долг Ракав Врвот Обични Ребрести Плетени Лабава Копче Тенок Одговара Празнична Дневна

DEN 331.04
Достапност

Тоа може да ја покаже вашата убавина на многу начини.02" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34. Можете да одговарате на високи потпетици и костуми за да станете професионална работна жена.23" Должина : 61см/24.07" Рамо : 35см/13.Секојдневно носење, дом, работа, улична облека, забава, состаноци, одмор, шопинг, кафуле и други секојдневни прилики.22" рамо : 37см/14. ​ Може да се користи како основа за ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во ладно време. Ќе изгледате елегантно и професионално.17" Ракав : 60см/23.Оваа блуза е еластична и може да одговара на различни фигури и совршено ја покажува вашата линија на телото.57" ракав : 61см/24.41" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 92см/36.65" Рамо : 36см/14.Мекиот и тесен врв може да направи да се чувствувате удобно и самоуверено во текот на целиот ден нема потреба да се грижите за триење на кожата. Добар е квалитетен, не е лесен за брчки, лесна нега.02" ДОЛЖИНА : 63СМ/24. Совршено се комбинира со ѓердани, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во топло време. женската кошула со долги ракави е изработена од мека, пријателска за кожата и пријатна ткаенина.78" Ракав : 59см/23. Може да се носи во различни сезони.Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред да купите.Стилски изложени детали за шиење на деколте, нежна, нежна и практична декорација на копчиња и Маичката со тенок фит ја истакнува фигурата на жената. Цврста Основна Женска Маица Со Долги Ракави Секојдневна Модна Маица За Маици Дами Модна Корејска Маица. Дами Со Долги Ракави Маица Корејски V Вратот Тенок Се Водат Повик Дно Кошула Еднобојни Жени Врвот. Тоа ќе биде добар избор за пролет, fall, зима(како внатрешна облека).Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33. ​Рачно миење во ладна вода, или миење во машината за перење на копчињата/висат или висат за да се исушат.80" женски тркалезен врат Долг ракав Обичен моден секојдневен врв изработен од мека ткаенина, издржлив, растеглив и дише, тој е одличен избор ЗА ОБЛЕКА.

R

Комплементите на стоката