.

.

Софија ги интимира женските гео -шема чиста чипка од чипка.

Софија ги интимира женските гео -шема чиста чипка од чипка.

DEN 319.84
Достапност

Полесно од кога и да е да се вратиме на основите - сифија интимните помага да се случи тоа со оваа гео -шема чиста чипка на чипка, кој има смел отворен удар. Внатрешниот градник за полици со решетка обезбедува лесна, без жица поддршка. Чиста и висока сечење, ова тело е направено со чипка од истегнување и има дното на грлото за намалени линии на гаќички - што значи повеќе лесен изглед за вас. Од колекцијата „Софија Вергара“ Интимира, само на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Volver a lo básico, Más fácil que nunca. Софија го интимира te ayuda a conseguirlo con este body tipo tanga, de encaje transparente con estampado geométrico y una atrevida abertura en la espalda. Ел Бразиер де Рејал Внатрешен ентериер Форрадо Ен Мала Пропорсион Ун Сопорт Лигеро и Син Аламбрес. Transparente y de corte alto, este body está confeccionado con encaje elástico y cuenta con una parte inferior de tanga para recucir las líneas de las pantis, lo qu que permite un изгледаат гревови костуми. De la colección Sofia vergara Intimate, Sólo en. Материјал : 86% најлон/14% спандекс/86% Nailon/14% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Тип на чаши : нелиран; Внатрешна полица/грев Форро, внатрешни работи на Рејала. Покриеност : Минимална до умерена/ Mínimo A Moderado. Ниво на поддршка : Светлина/Лигеро. Затворање : Прилагодливо затворање на кука-и очи на задниот дел/Cyierre Ajustable Con ojales en la Espalda. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо со сатен, финиш сличен на Grosgrain/tirantes ajustables con acabado satinado tipo tipo grogrén. Карактеристики : Отворен удар; Шарм на лого на розово злато на левиот колк/Абертура en la espalda; Detalle de Logotipo en tono dorado rosa en la cadera izquierda. Женски гео -шема чиста чипка од чипка од тела од софија. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Комплементите на стоката