.

.

Жените денот На Вљубените Печатени Долг Ракав Дуксер Пуловер Кошули Врвот Блуза Црна Л

Жените денот На Вљубените Печатени Долг Ракав Дуксер Пуловер Кошули Врвот Блуза Црна Л

DEN 2.67
Достапност

Жените денот На Вљубените Печатени Долг Ракав Дуксер Пуловер Кошули Врвот Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 150~200g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина На Рамениот Ракав L 104cm/40.94" 42cm/16.54 "62cm/24.41" 67cm/26.38 "Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 42cm/16.54 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 67cm/26.38" Маица. Женски Маици. Женски Врвови. Женска Облека. маици жени.

R

Комплементите на стоката