.

.

Цврст Патент Со долги Ракави Зимска Јакна Блузи За Жени Облечени Обични Виолетови Димензии М

Цврст Патент Со долги Ракави Зимска Јакна Блузи За Жени Облечени Обични Виолетови Димензии М

DEN 2.33
Достапност

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.67 "Должина : 71см/27. Ткаенината на овој врв е супер мека, еластична и лесна, што го прави мек и прекрасен врв за fall, зима и пролет. Плус, имаме големини кои се движат од мали до 2x, угостителски до сите типови на тело.52 "Должина : 67cm/26.Многу погоден за лето! ! Секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом, забава, клуб, патување, пешачење.01 "Рамо : 59см/23. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Секојдневно носење, спортска облека, училишна облека, работна облека, улична облека итн. Истражете ја нашата колекција на виолетови ленени маици, широки бохо блузи, слатки хавајски фустани и многу повеќе. : XXLarge САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.62" Големина : XL Големина.80 "Должина : 61см/24.37 "Должина : 63см/24.94 "Должина : 65cm/25.38" Половината : 102cm/40.Подгответе се за неверојатни заштеди на женските врвови за време на нашата продажба на царинење! Без разлика дали барате секојдневни летни блузи, облечени и трендовски кошули за работа или облека за вежбање, ве покривме. Карактеристики : 1. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40. Стил : блуза, графичка маица, кошула со копчиња, маица, комбинезон, резервоар, поло кошула, врв со плус големина, врв за девојки, девојчиња плус големина, врв за мајчинство. Овој плус големина блузи за жени е погоден за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека.95" Половината : 110см/43.43 "Рамо : 58см/22. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116см/45. Големина Табела : Големина : И Големина.02" Големина : XXL Големина.Маичката совршено одговара на вашите хеланки, фармерки, здолништа, чизми и високи потпетици за лесна облека, со накит или секојдневно трчање наоколу.58 "Рамо : 60cm/23.73 "Рамо : 62cm/24. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.Модниот дизајн ве прави попривлечни 2.17" Половината : 106cm/41.59" Половината : 98cm/38.

R

Комплементите на стоката