.

.

Ентинеа Бебе Момче Облека Пуловер Облека Со Долги Ракави Топла Есенска Зимска Облека 3Д Розова

Ентинеа Бебе Момче Облека Пуловер Облека Со Долги Ракави Топла Есенска Зимска Облека 3Д Розова

DEN 256.00
Достапност

Ентинеа Памук Бебе Ромпер Термални Боди Со Долги Ракави Кафеава 80сезона : Пролет, Aut. Пол : Девојки, Момчиња. Тип на шема : Цврст. Тип на ракав : Табела Со Долги Ракави : . Големина : 70 Препорачана Возраст : 0-6 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 50см/19,69"Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 60см/23,62" Должина : 54см/21,26"Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 62см/24,41" Должина : 58см/22,83"Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 66см/25.98" должина : 62см/24.41" материјал : Бебе момчиња Девојки Дуксер Ромпер Направени Од Висококвалитетни памучни мешавини, меки и удобни и нема да ја Иритираат кожата на вашето бебе момче. Карактеристика : врвот за бебиња е ромпер со дуксер со букви со долги ракави, има многу обрасци што можете да ги изберете. Возраст : Погоден за облека за бебиња 3-6 месеци,6 месеци облека за девојчиња, 12 месеци облека за момчиња, облека за девојчиња за бебиња 18-172 месеци. Популарно : Симпатична шема, удобна ткаенина и многу поубава од сликите, вашето слатко момче ќе добие комплименти за носење, на децата ќе им се допадне како подарок. Прилики : Погоден За фотографија, секојдневно носење, надворешна облека, училиште, градинка, парк, одмор. Може да се користи како прв роденденски подарок за бебе, Подароци За Денот на Благодарноста, Божиќни Подароци.

R

Комплементите на стоката