.

.

Скапоцени Свинче Дете Ноќта На Вештерките Костим

Скапоцени Свинче Дете Ноќта На Вештерките Костим

DEN 415.84
Достапност

Вашиот мал скапоцен сега може да се облече како симпатична скапоцена свинче! Обложен комбинезон со патент со одвојлива опашка, чизми и свинче качулка со уши. Одговара на големини на мали деца 18-24 месеци. Скапоцени Свинче Дете Ноќта На Вештерките Костим.

R

Комплементите на стоката