.

.

Девојки за време на одмор девојки со долг ракав Божиќен графички мета, 2-пакет, големини 4-18

Девојки за време на одмор девојки со долг ракав Божиќен графички мета, 2-пакет, големини 4-18

DEN 1.33
Достапност

Стилизирајте го нејзиниот изглед со овие модерни графички маици со долг ракав за Божиќ од време на одмор. 2-пакувања на симпатични маички со долги ракави со Божиќни тематски графички отпечатоци за да додадат забавен и стилски допир на која било облека. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Божиќни графички маички за девојчиња од време на одмор.

R

Комплементите на стоката