.

.

Панталони за гејмерски панталони на момчињата Вранглер, големини 4-16, Слим и Хаски

Панталони за гејмерски панталони на момчињата Вранглер, големини 4-16, Слим и Хаски

DEN 255.04
Достапност

Врзани момчиња гејмер панталони, големини 4-18 и хаскивернглер момчиња гејмерски панталони се совршени за гејмерот во вашиот живот. Тие се лесни за влечење и тие се прилагодуваат на совршеното вклопување со влечење во лентата за половината. Тие исто така имаат удобен вклопување во џогер и голем џеб кој беше дизајниран да одговара на неговата омилена игра или телефон. Повлечете џогер. Функционален цртеж. Опуштено се вклопува низ седиштето и бутот. 4 џебови. Седи веднаш под природната половината. Машина за перење. Голем карго џеб за игра или телефон. Вранглер заштеди 7 милијарди литри вода и брои. Cotton98%/Spandex2%.

R

Комплементите на стоката