.

.

Девојки за правда секојдневно фавеат графички маица со долг ракав Раглан, големини 5- & плус

Девојки за правда секојдневно фавеат графички маица со долг ракав Раглан, големини 5- & плус

DEN 1.00
Достапност

Оваа сезона нејзиниот стил искри и сјае со Gravely Graves Gravels Gravel Graven Grawlan Graphan Graphan Graphan! Оваа симпатична маица има графики инспирирани од снег на ткаенина од мека маичка, со што ова е совршен додаток на обичната гардероба на вашата мода. Спарете го со омилените правда за правда за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Зимска инспирирана сјајна графика; Jerseyерси манжетни. Правдата секојдневно фавета графичка маица со долги ракави Раглан за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

R

Комплементите на стоката