.

.

Женска Секојдневна Кошула Со Плус Големина Врвен Краток Ракав Гроздобер Печатен Дезен Маица Празнична Маица

Женска Секојдневна Кошула Со Плус Големина Врвен Краток Ракав Гроздобер Печатен Дезен Маица Празнична Маица

DEN 0.67
Достапност

Женска лежерна Кошула со плус големина топ краток ракав Гроздобер печатена Маица Маица За Одмор. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 225гр. големина На Пакетот : 25х20х1цм, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Женски Долги Ракави Слоевит Кошула Кошула Кошули За Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 17см/6.69" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.09" рамо : 50cm/19.69" ракав : 19cm/7.48" ДОЛЖИНА : 70 CM/27.56"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 118cm/46.46" рамо : 51см/20.08" ракав : 20см/7.87" должина : 72см/28.35"големина : xxl Us : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 124см/48.82" Рамо : 52СМ/20.47" Ракав : 21см/8.27" должина : 74см/29.13" € уникатен Дизајн кошула СО ЗАБАВНА ЕКИПА, ЗАБАВНА маица за печатење МОНОГРАМ, маица со кратки ракави, Врв што одговара на боите, кошула со вратот на екипажот, лабава маица. Светлите Светли Бои Ве Прават Помлади. Мешање На Памук. ● Подарок} Подарок За Божиќ, Божиќна Забава, Вежбање, Работа, На Отворено, Спорт, Одмор, Патување, Секојдневно Носење Итн. Тоа Е Одличен Избор За Подарок За Себе, Пријатели, Драга Мајка, Ќерка, Член На Семејството Итн. Машинско Перење. ● Материјал за божиќна Кошула ● Женската Маица Е Изработена од Памучна Мешавина; Ткаенина Погодна За Кожата, Користејќи Печатење, За Да Се Осигура Дека Моделот е Јасен, Издржлив, Дизајн За Да ја Задржи Бојата После Миење. Ќе се Чувствувате Многу Удобно во Оваа Кошула!.

R

Комплементите на стоката