.

.

Покажи Ми Мачиња Смешни Сурова Игра На Зборови Дуксер Со Качулка Мажи Бриско Брендови 3X

Покажи Ми Мачиња Смешни Сурова Игра На Зборови Дуксер Со Качулка Мажи Бриско Брендови 3X

DEN 575.84
Достапност

Бидете удобни и стилски облечени во нашиот дуксер со качулка, со предна џебна торбичка. Каде насекаде и каде сакате другите да знаат дека сте опседнати со мачки. Одете на забава облечена во ова, и ќе привлечете внимание! Големина 3x Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 30 "х 32". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

R

Комплементите на стоката