.

.

Недефинирани Подароци Л Светови Најголем Тиера Дуксер Со Пуловер Со Качулка

Недефинирани Подароци Л Светови Најголем Тиера Дуксер Со Пуловер Со Качулка

DEN 3.33
Достапност

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бели Светови Најголем Тиера Худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Најголемата Светска Тиера отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

R

Комплементите на стоката