.

.

Недефинирани Подароци XL Колорадо Спрингс Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер

Недефинирани Подароци XL Колорадо Спрингс Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер

DEN 1.00
Достапност

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Качулка Во Стилот На Колорадо Спрингс Кали. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Колорадо Спрингс Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

R

Комплементите на стоката