.

.

Пуловер За Машки Дуксери Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Отворено Пуловер За Затворање На Копчиња Со Дијамантски Дезен Со Џеб

Пуловер За Машки Дуксери Секојдневен Пуловер Со Долги Ракави Отворено Пуловер За Затворање На Копчиња Со Дијамантски Дезен Со

DEN 474.88
Достапност

Добредојдовте НА Jmierr Storejmierr Машка Облека Page JMIERR Менс Ватиран Дуксер Секојдневен Надворешен Држач За Долги Ракави Пуловер Пуловер Дуксери Тип : Машки Пуловер Дуксери, Големи И Високи Машки Пуловер Дуксери Тип : Секојдневен,Работа,Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Пуловер На Колормен дуксери, Машки Пуловер Дуксери И Дуксери, Машки Дуксери Ватиран Дуксер, Дуксери За Мажи, Машки Атлетски Дуксериматеријал : Лесна Топла Ткаенина, Идеална За Aut И зима.Карактеристики : дијамантска шема, обична боја, плакета со копчиња, долги ракави, обични дуксери за скокачи.Повод : Идеален За секојдневно, секојдневно носење, дом, работа, работа, училиште, спорт, трчање, бесење, шопинг, забава, одмор, патување, изглед на модна улица итн.Појавување : лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во текот на целата година.П & АК1 : дали материјалот на Овие Дуксери Со Пуловер Со Долги Ракави за мажи е мек?А1 : да, супер мека, блиску до вашата кожа, многу удобна за носење.П2 : дали големините работат големи или мали?А2 : ви предлагаме да изберете големина за да бидете Повеќе Лабави.П3 : од кој материјал е направен?А3 : Направен од 100% Полиестер, многу е удобен за носење и одговара на потколеницата.П4 : дали е топло Ова Пуловер Дуксери?А4 : да, добро одговара на вашето тело и ве одржува топло. Машинско перење или миење раце, без намалување после миење.(Не избелувајте.). Материјал : Лесна Топла Ткаенина, Одлична За Fall и Зима. Карактеристики : Ватиран дезен, Еднобојно Копче нагоре, Долг ракав, Секојдневни Лабави Дуксери со Пуловер. Прилика : Одлично За секојдневно, секојдневно носење, дом, работа, работа, училиште, спорт, трчање, дружење, шопинг, забава, одмор, патување,изглед на модна улица итн. Појавување : Лесно се спарува со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.

R

Комплементите на стоката