.

.

Фесфес Жените Со Качулка Вратоврска Боја Печати Долг Ракав Џеб Лабава Дуксер Хауба Пуловер Врвот Продажба Блузи На Дозвола

Фесфес Жените Со Качулка Вратоврска Боја Печати Долг Ракав Џеб Лабава Дуксер Хауба Пуловер Врвот Продажба Блузи На Дозвола

DEN 0.67
Достапност

Жените Мода Вратоврска Обоени Печати Долг Ракав Џеб Лабава . Дуксер Хауба Пуловер Врвот. . . . . Ве молиме проверете Ја Големината : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 66см/25.98". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 67см/26.38". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 63см/24.80 " Должина : 68см/26.77". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 113cm/44.49 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 70cm/27.56". Големина : XXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 123cm/48.43 "Ракав : 66cm/25.98 " Должина : 71cm/27.95". жени пуловер џемпер пуловер џемпери за жени џемпери за жени дуксер за жени дуксери кошули со долги ракави за жени пуловер џемпер џемпери за жени џемпери за жени дуксер за жени кошули со долги ракави за жени џемпери со пуловер со долги ракави црни пуловер џемпери за жени есенски џемпери за жени преголем дуксер за жени дуксери со долги ракави за мажи бели кошули со долги ракави за жени.

R

Комплементите на стоката