.

.

Дуксери За Жени Обични Зајачки Уши Паѓаат Мода Обични Пуловери Со Цврста Боја Со Долги Ракави

Дуксери За Жени Обични Зајачки Уши Паѓаат Мода Обични Пуловери Со Цврста Боја Со Долги Ракави

DEN 255.84
Достапност

плус големина преголеми дуксери за жени.67" Ракав : 56cm/22. / Ве молиме проверете ги информациите за големината за да ја обезбедите вашата големина пред да нарачате.98" Големина : L Биста : 122см/48. краток ракав дуксер пот јакна за жени трендовски.65" Рамо : 55cm/21.23" должина : 68см/26.83" рамо : 61см/24. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена.35" забелешка : со ладна вода/Не Пеглана или Изветвена на висока температура/закачете или исушете ја линијата/Измијте со Слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.80" должина : 72см/28.56" големина : xxl биста : 134см/52. сепак, боите се приближувања. на вистински бои. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот.76" ракав : 59см/23.23" рамо : 63см/24. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Ние сме користени боја и ткаенина суштински плакар / Покрај Тоа, долгите Ракави се тренд на денешницата и затоа овие врвови обезбедуваат висок стилски количник додека ви овозможуваат да бидете удобни. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба.

R

Комплементите на стоката