.

.

Зимски Универзален Џемпер Со Топла Качулка Модно Печатење Визон Волна Домашна Облека

Зимски Универзален Џемпер Со Топла Качулка Модно Печатење Визон Волна Домашна Облека

DEN 3.00
Достапност

Огромна капа и џебови : Големата хауба на облеката ги одржува главата и вратот топли и се удвојува како перница за лежење, големи џебови од кенгур идеални за закуски во продавница, мобилен телефон, клуч, итн. Еластичните ракави може да се туркаат нагоре и да останат, што е корисно за вашата исхрана или домашна работа. Слободно талкајте наоколу : џемпер со качулка со вистинска должина ќе ве стопли без да се влечете на земја и да се извалкате, преголемиот дизајн ви овозможува да го виткате телото или да ги кревате нозете.

R

Комплементите на стоката