.

.

Дуксер Женски Есенски Дуксер Еднобоен Врат На Желка Лабав Пуловер Големи Џебови Топли Плус Големина Врвка За Влечење Ракави За Капење Пролетен Дуксер Женска Облек

Дуксер Женски Есенски Дуксер Еднобоен Врат На Желка Лабав Пуловер Големи Џебови Топли Плус Големина Врвка За Влечење Ракави

DEN 478.24
Достапност

28", Должина : 70см/27.53 " (Прибл.Опис : Благодарение На едноставниот и секојдневен стил на овој дуксер, дефинитивно ќе изгледате пристапно и лесно во ова.Постојат многу големини на производот за избор : 3 XL, L, 5 XL, 2 XL,M,XL, 4 XL.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.

R

Комплементите на стоката