.

.

Ленаго Дожд Јакни За Жени Водоотпорни Мажи И Можат Да Носат Качулка Кадифен Контраст Боја На Отворено И Топла Јакна Ветробран На Дозвола

Ленаго Дожд Јакни За Жени Водоотпорни Мажи И Можат Да Носат Качулка Кадифен Контраст Боја На Отворено И Топла Јакна Ветробран

DEN 511.84
Достапност

24 "Ракав : 56см/22. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128cm/50.71 " Големина : XXXXL Големина.Детали за производот : Мажите и Жените Можат Да Носат Качулка Со Кадифен Контраст Во Боја На Отворено и Топла Јакна Карактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Многу добар квалитет, спортската облека е многу добар избор. Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.03 "Должина : 73cm/28.62" Должина : 75cm/29.82 "ракав : 58cm/22.80 " Должина : 84cm/33. Дождовната јакна за жени водоотпорна со качулка може да биде и подарок за членовите на семејството и пријателите.Ленаго Дожд Јакни За Жени Водоотпорни Мажи И Можат Да Носат Качулка Кадифен Контраст Боја На Отворено И Топла Јакна Ветробран На Клиренсопис На Производот : Добредојдовте во нашата продавница.

R

Комплементите на стоката