.

.

Женски Летна Плажа Ладна Туника За Рамо Врвови Блуза Со Кратки Ракави Преголеми Шупливи Секојдневни Маици Плус Големина Работни Маици CHMORA 5XL

Женски Летна Плажа Ладна Туника За Рамо Врвови Блуза Со Кратки Ракави Преголеми Шупливи Секојдневни Маици Плус Големина Работни

DEN 182.24
Достапност

56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.42" должина : 74см/29.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 112СМ/44.Карактеристични Женски Врвови со мек материјал уживаат во цели комфорни прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор,Забава ,Вечер ,Одмор на Плажа,Шопинг Дали Носат, Спортско Трчање3.

R

Комплементите на стоката