.

.

Пенкиј Женски Летен Фустан Со Бохо Принт Халтернек Фустан На Плажа Без Ракави Фустан За Сонце Миди Фустан Плус Фустани СО Големина XXL Црвено На Дозвола

Пенкиј Женски Летен Фустан Со Бохо Принт Халтернек Фустан На Плажа Без Ракави Фустан За Сонце Миди Фустан Плус Фустани СО Големина

DEN 3.00
Достапност

Модерна, елегантна и дарежлива Ткаенина : Еластична ткаенина, дише, мека и удобна, што ви го дава Најдоброто искуство за носење Дизајн : Секси дизајн со врвки, привлечен среден струк го надополнува прекрасното слоевито здолниште, додавајќи повеќе сладост и женственост. Големина : М Големина. розов коктел фустан подуен ракав матурски фустан жени свечени фустани црн фустан сандали за жени детски фустан чевли фустан син сатенски фустан плус големина сатенски фустани бели пролетни фустани за жени лелеав летен фустан за жени формален црн фустан црн фустан од рамо зелен фустан за жени фустан за сонце плус големина рустикален комода плус големина матурски фустани за тинејџери фустани со светло дрво фустан со долги ракави кошули за мажи фустан од 50 тите години жолт фустан за жени активен фустан аква фустан за жени зелен макси фустан за жени виолетова свечена облека за жени секси роденденски фустан женски ремени за фустани комбинезон за жени облечен долг пролетен фустан сите облечени возбудувања чипс неонски зелен фустан едно рамо макси фустан за жени црвен плус големина фустан за жени лелеави макси фустани фустани под 10569 за жени јорговани фустани розова возбуда фустан розова фустан панталони за жени црвен фустан чевли за жени бел цветен фустан висок низок фустан мама и јас фустан машки фустан елек секси макси фустан шарен фустан. Информации за производот : .22 "Половината : 68-92см/26. Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.22 "Должина : 119см/46.80 "Половината : 72-96см/28.37 "Половината : 76-100см/29. Големина : XL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104см/40. Големина : Л Големина. Карактеристики : класичен модел на печатење, стил на отворен грб и течно расипано дно со два странични џебови.

R

Комплементите на стоката