.

.

Кајотуас Женски Краток Ракав V Вратот Низ Целиот Печатење Висок Струк Линија Летен Краток Фустан

Кајотуас Женски Краток Ракав V Вратот Низ Целиот Печатење Висок Струк Линија Летен Краток Фустан

DEN 2.00
Достапност

07 t Shoulder : t16. Сезона : Лето. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Мt Length : t126. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Материјал : Полиестер. XLt Length : t51. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 28 пресврт : t33. Големина(см)ttttttttttt Length : t124tt Bust : t96пресврт : t65tsholder : t37t Tsleve Должина : t20. Материјал - овој женски фустан со кратки ракави е изработен од полиестер, тенок, но непроѕирен, мек и ќе се чувствувате удобно на вашата кожа цел ден. Повеќе прилики - овој фустан е одлична облека за секоја пригода, за секојдневна, работа, одмор, плажа или сончеви денови.

R

Комплементите на стоката