.

.

Глонме Жените Чипка Кафтан Миди Фустани А-линија Боемски Долг Фустан V Вратот Одмор Лето Плажа Сарафан

Глонме Жените Чипка Кафтан Миди Фустани А-линија Боемски Долг Фустан V Вратот Одмор Лето Плажа Сарафан

DEN 319.84
Достапност

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајнот на Полите За нишање Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн : Секси Боемски Цветен Принт Долг Фустан. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Миди Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Принтбој : Бела, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Должина На Полиестердрес : Должина На Средниот Ракав : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Дизајн-Миди Фустан Со Прерамки, Долг Фустан Без Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Материјал-65%Полиестер 35%Памук.

R

Комплементите на стоката