.

.

Пајл Дами Лини Секси Миди Фустан Обична Забава Летна Плажа Сарафан Фустани За Патување Со Појас

Пајл Дами Лини Секси Миди Фустан Обична Забава Летна Плажа Сарафан Фустани За Патување Со Појас

DEN 1.67
Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Фустани Со Врвки, Летен Сарафан, Боемски Фустанобојка Тип : Полка Точка Боја : Црвена, Бела, Сина, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Должина На Миди Ракав : Кратка Сезона на ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Појас Со Точки, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Класичен Сарафан За Гардероба. Натпревар-Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Материјал-100% Полиестер. Дизајн : Секси Боемски Фустан Со Врвка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Дизајн-Миди Фустан Со Точки, Фустан Со Врвки Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.

R

Комплементите на стоката