.

.

Женски Обични Врвови Со Кратки Ракави Дами Денот На Вљубените Печатење Дуксер Блуза

Женски Обични Врвови Со Кратки Ракави Дами Денот На Вљубените Печатење Дуксер Блуза

DEN 351.84
Достапност

Денот на вљубените Подароци Денот На Вљубените Подароци За Нејзините Жени Секојдневен Краток Ракав Блузи Дами Денот На Вљубените Печати Дуксер Блуза Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново вие изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Букви : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака : О Врат : одговара на големината дебелина : Стандардна Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Брза Испорака : соработуваме со речиси сите курирски компании во Соединетите држави, секоја нарачка е прилагодена со најбрз метод на испорака, генерално испорачана во рок од 5-15 дена. Топло потсетување, сите експресни компании моментално користат бесконтактна испорака, ве молиме навреме проверете ја состојбата со транспортот за да избегнете кражба на пакетот. Повластени цени, нашите производи се купуваат директно од производителот и се испраќаат што е можно поскоро, отфрлајќи го зголемувањето на цените од дилерите и агентите за да се осигурате дека можете да купите нови производи по најприфатлива цена. US : 4UK : 8EU : 34Bust : 34.65"Length : 24.80"Shoulder : 15.75"US : 6UK : 10EU : 36Bust : 36.22"Length : 27.17"Shoulder : 16.93"US : 8UK : 12EU : 38Bust : 39.37"Length : 27.95"Shoulder : 18.11"US : 10UK : 14EU : 40Bust : 40.94"Length : 28.35"Shoulder : 18.90"US : 12UK : 16EU : 44Bust : 43.31"Length : 29.53"Shoulder : 20.08"US : 14UK : 18EU : 48Bust : 46.46"Length : 29.92"Shoulder : 20.87"US : 16UK : 20EU : 52Bust : 48.82"Length : 31.10"Shoulder : 22.05".

R

Комплементите на стоката