.

.

CT CT Miabella Women's Created Sapphire и CT Black Diamond прстен во 10KT бело злато

CT CT Miabella Women's Created Sapphire и CT Black Diamond прстен во 10KT бело злато

DEN 2.33
Достапност

Прстен за ангажман на бесконечност и гроздобер. Создаде бел сафир. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Создаден бел сафир исечен : круг. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Направено во 10kt бело злато. Април Април. Црн дијамант. Изработено во зрачно бело злато и има кружен, поставен на измет, создаден бел сафир скапоцен камен (6 x 6mm), кој се наоѓа во центарот со две кругови, сет на рамка и 22 црни дијаманти поставени со црни дијаманти, зголемени во Гроздобер дизајн на неговиот бенд. Овој сет е класичен, елегантен и оној што треба да се сака засекогаш и секогаш. Ширина на опсегот : 2мм. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Подобрено со финиш на Милграјн, овој бесконечен црн дијамантски прстен е совршен додаток на секоја колекција на накит. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Песни поставени камења. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај.Започнете го вашиот живот заедно со овој миабела создаден бел сафир и црна дијамантска бесконечност и прстен за ангажман на гроздобер. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци.

R

Комплементите на стоката