.

.

Карат Т.В. Црн дијамант 14KT Бело златен плоштад црн родиум позлатен прстен за ангажман со солитер

Карат Т.В. Црн дијамант 14KT Бело златен плоштад црн родиум позлатен прстен за ангажман со солитер

DEN 8464.00
Достапност

Дијамант сечење : принцеза. Прстен за ангажман на дијаманти. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Април Април. Изработено во 14 KT бело злато. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Изработено во бујно бело злато со црно родиум, овој прстен има единечен, принцеза, сјаен црн дијамант (6 x 6mm) во центарот на прстенот што е убаво украсено на рингот со помош на поставување на Prong.Однесувајте се кон себеси или со некој што го сакате со овој зачудувачки прстен за ангажман на црниот дијамант во Миабела. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит.

R

Комплементите на стоката