.

.

Стерлинг сребро злато позлатено NHL Logoart Лос Анџелес Кингс LRG Enamel Pendant

Стерлинг сребро злато позлатено NHL Logoart Лос Анџелес Кингс LRG Enamel Pendant

DEN 1.00
Достапност

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со оваа прекрасна, NHL, Лос Анџелес Кингс голем емајл приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од среброто од сребро со жолто злато. Овој приврзок за лого се одликува со деталното, беспрекорно извршено, црно -емајлирано лого на тимот за да привлече внимание. Метална тежина : 5,04 грама. Релативна големина : голема. Тип на накит : Добро. Тип на приврзоци : NHL Лос Анџелес Кингс Пендант. Врска со димензии на кауција : 27мм х 16мм.

R

Комплементите на стоката