.

.

Ниуер Дами Маица Фустани Екипажот Вратот Краток Мини Фустан Долг Ракав Тенок Вклопуваат Шарени Сива

Ниуер Дами Маица Фустани Екипажот Вратот Краток Мини Фустан Долг Ракав Тенок Вклопуваат Шарени Сива

DEN 303.84
Достапност

Вратот на екипажот И Дизајнот со Пруги Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Мини Фустан, Секојдневни Тенки Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Туника Фустани Тип На Шема : Шарени Бои : Жолта, Црвена, Сива, Црна, Сина, Црвена Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж Должина на ѓердан : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Дизајн : Секси Краток Мини Фустан. Класичен Гардероба Главен Фустан. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.

R

Комплементите на стоката