.

.

Педорт Женски Пролетни Фустани Чадени Нивоа Возбудливи Фустани Секојдневни Лабави Фустани Сива, 2XL

Педорт Женски Пролетни Фустани Чадени Нивоа Возбудливи Фустани Секојдневни Лабави Фустани Сива, 2XL

DEN 574.08
Достапност

Материјал : Памук,Лен. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : цврст. Стил : мода,Секојдневен. Вклучете : 1 компјутер Табела Со Големина На Фустан : . Големина : S Биста : 94cm/37.01" Должина : 88cm/34.65"Големина : M Биста : 98cm/38.58" Должина : 89cm/35.04"Големина : L Биста : 102cm/40.16" Должина : 90cm/35.43"Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Должина : 91cm/35.83"Големина : xxl Биста : 110cm/43.31" должина : 92cm/36.22" Овие Фустани за жени со врв на цевки ,цветно печатење ,тоа се фустани на плажа ,Фустан За Покривање Костими за капење ,секојдневен фустан без ракави/без грб/ ладно рамо ,еластични гради, ФУСТАНИ за СОНЦЕ до колена ,висок струк ,полите за лулање, секси гроздобер боемски стилови . Женскиот секојдневен фустан е изработен во лесен и мек материјал, лесен за носење и облекување нагоре и надолу ,идеален за облека за плажа,одморалиште,базен и крстарење, исто така совршен за секојдневно носење,забава,свадба,клуб,коктел работа,канцеларија,одмор на хавајска плажа.итн. Стилскиот летен фустан надвор од рамото е шик и моден ,симпатични летни сарафани во вашата гардероба,супер симпатична облека за жена како подарок. Овој фустан без прерамки може да се носи како летен секојдневен фустан со цевки ,плисирана еластична биста со добра еластичност ,може да го направи овој течен фустан да одговара во која било форма на телото ,исто така да бидат фустани како еластично здолниште со биста, лесно да се спојат со основни маици ,кроп топ во пролетните и летните денови . Шамиче и цвет шема дами фустани, Ве Молиме Погледнете Го Описот На Производот За Детални Информации За Големината Подолу Пред Да Нарачате.

R

Комплементите на стоката