.

.

Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печати Гроздобер Долг Ракав Фустан

Женски Обичен Моден Ноќта На Вештерките Печати Гроздобер Долг Ракав Фустан

DEN 415.84
Достапност

Големина : S Биста : 96cm/37.80" ракав : 59cm/23.23" Рамо : 42cm/16.54" Половината : 80cm/31.50" Колк : 118cm/46.46" Должина : 105cm/41.34"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Ракав : 60cm/23.62" Рамо : 43,5 См/17,13" половината : 86см/33,86" колк : 124см/48,82" должина : 106см/41,73"големина : л Биста : 108см/42,52" ракав : 61см/24,02" Рамо : 45см/17,72" половината : 92см/36,22" колк : 130см/51.18" должина : 107cm/42.13"големина : xl биста : 116cm/45.67" ракав : 62cm/24.41" рамо : 47cm/18.50" половината : 100cm/39.37" колк : 138cm/54.33" должина : 109cm/42.91"големина : xxl биста : 124cm/48.82" ракав : 63см/24.80" рамо : 49см/19.29" половината : 108см/42.52" колк : 146см/57.48" должина : 111см/43.70"ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да Биде прифатлива Поради Светлината и скринингендерот : женска прилика : Секојдневен,дневно3.Специјалниот дизајн на фустанот ве прави попривлечни декорација : Нематеријал : должина На мешавина Од Полиестер : Обичен Женски Секојдневен Моден Принт За Ноќта На Вештерките Гроздобер Долг Ракав Dress1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Пријатен Стил : Секојдневен, моден4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!И миењето раце и машинското перење е во ред2.Многу кул за носење пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ ПАКЕТ ЗА Фустани ВКЛУЧУВА : пиратски фустан, појас. ФИТ И СТИЛ : луксузната кадифена јакна и високото/ниското здолниште го прават овој ласкав и забавен костим За Ноќта на Вештерките. ПОВОД : Овој пиратски костим за жени е совршен за костим За Ноќта на Вештерките, забави или пиратски авантури!.

R

Комплементите на стоката