.

.

Мода Шерпа Јакна Жени Задебелена И Кадифена Јагнешка Волна Топло Вклопување Подлога Цврсто Печатење Плус Лабав Раглан Врв

Мода Шерпа Јакна Жени Задебелена И Кадифена Јагнешка Волна Топло Вклопување Подлога Цврсто Печатење Плус Лабав Раглан Врв

DEN 2.33
Достапност

Стил : Секојдневен,Моден. Повод : Погоден За секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, забава, датум, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, спорт, вежбање, теретана, трчање, отворено или клуб.USUKEUBust Sleeve Shoulder Waist Материјал : Памук + полиестер, еластична ткаенина, топла и модерна. Натпревар : Нашиот женски дуксер со долги ракави го прави совршениот спортски стил.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен. Тип на шема : цврст.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Обични Врвови,, Секојдневен Дуксер,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер ,Долг Ракав, Дуксер Со Пуловер,Секојдневни врвови, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер . Изработен од мек, лесен и пријателски за кожата материјал, топол и стилски, овој лесен дуксер со долги ракави може да ви овозможи удобно и пријатно искуство со носење. Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро, ние сме посветени на обезбедување на најдобра услуга и услуга по продажбата на клиентите. Големина.

R

Комплементите на стоката