.

.

Женски Долги Ракави Качулка Копче Врвови Лабава Вклопуваат Причинско-Последична Пуловер Пуловер Дуксер Блуза Маица

Женски Долги Ракави Качулка Копче Врвови Лабава Вклопуваат Причинско-Последична Пуловер Пуловер Дуксер Блуза Маица

DEN 319.84
Достапност

Пикадинис Женски Долги Ракави Качулка Копче Врвови Лабава Вклопуваат Причинско Паѓање Пуловер Дуксер Блуза Маица Памук и Полиестер. Увезени. Миење Раце Само. Материјал : овие женски врвови се изработени од памук и полиестер, акрилик и полиестер, мала тежина, еластична ткаенина, не проѕирна, мека и пријатна за кожата. Стилски Дизајн : дизајнот на модерен врат, дуксери со долги ракави, блузи во спортски стил, секојдневни маици за жени. Лабава и бесплатна под оваа маица, ги покажува вашите совршени облини. Без разлика дали сакате да ја задржите модата додека криете недостатоци, таа лесно може да одговара на жени од која било големина. Врвот е полн со модна смисла и уникатен стил. Лесно Се Совпаѓа : врвови со долги ракави за жени, основни цврсти бои што одговараат на врвовите, трендовски и елегантни. Тоа е едноставна, но никогаш застарена кошула, погодна за луѓе од која било возраст. Можете да го облекуваат со здолниште, панталони, или јакни, или носат секојдневен со фармерки, шорцеви. Тоа ќе ви донесе врвен изглед кога ќе го преклопите однапред или ќе го преклопите нагоре.

R

Комплементите на стоката