.

.

Гомели Женски Маица V Вратот Маица Теретана Дами Трчање Aut Пуловер Шарени Туника Блуза Виолетова 2XL

Гомели Женски Маица V Вратот Маица Теретана Дами Трчање Aut Пуловер Шарени Туника Блуза Виолетова 2XL

DEN 335.84
Достапност

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Блузи, Маица Со Долги Ракави. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Едноставна, но маичка во моден стил со долг ракав што ќе ви се допадне.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Маица Обична Блуза Блузи Тип На Пуловерпетер Тип : Шарени Печатење : Сива, Виолетова, Розова, Каки, Бела, Паун Сина, Светло Зелена, Небесно Сина (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памук Полиестернеклин : В Должина На Вратот : Долга Должина На Ракавот : Должина На Колковите Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.

R

Комплементите на стоката