.

.

Женски Секси Чипка V Вратот Долги Ракави Врвови Ладно Рамо Лабава Блуза

Женски Секси Чипка V Вратот Долги Ракави Врвови Ладно Рамо Лабава Блуза

DEN 1.00
Достапност

Оваа модна женска блуза е изработена од мека полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност. Со V вратот, долг ракав, ладно рамо и чипка споени детали, ве прават попривлечни и стилски. Совршено е да одговарате со вашите омилени фармерки, хеланки, шорцеви и сл. Погоден за различни прилики, како секојдневно носење, работа, забава, состаноци, одмор, одмор, шопинг, слободно време. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно. Содржина на пакетот : 1 х Парче Врвови. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот " ЛАПА". Чипка Спојување. Ладно Рамо. Долг Ракав, V Вратот. Опуштено Лабаво Вклопување. Женски Секси Врвови Блуза, Пуловер. Повик & Партија.

R

Комплементите на стоката