.

.

Womтино Жени V Вратот Шифон Блуза Пом Пом Тече Копче Надолу Повик Кошули Блузи Блузи

Womтино Жени V Вратот Шифон Блуза Пом Пом Тече Копче Надолу Повик Кошули Блузи Блузи

DEN 0.33
Достапност

●Уникатна блузата е погодна за секој облик на тело луѓе,Уникатен стил,направи да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. П5 : дали дуксерите за боја за вратоврска за жени имаат иста боја како на сликата? А5 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Имаме табела со големини и водич за купување.●Материјал€ : Изработен од висококвалитетна шифонска ткаенина, лесен/дише и удобен за носење. ●Материјал€ : Изработен од висококвалитетна шифонска ткаенина, лесен/дише и удобен за носење. Кардиган, џемпери, кошули,шорцеви, палто, фармерки,фустани и така натаму, се добро прифатени од повеќето клиенти. П & А П1 : дали сте автентични? А1 : ние Сме единствената продавница на брендот, гарантираме 100% вистински.①Прилики : ова едноставно, но привлечно слатко парче може да се стилизира со фармерки или слаби, и погодно за секојдневно носење, секојдневно/канцеларија/плажа/училиште/дома/улица. Тоа ќе биде најдоброто за вас.

R

Комплементите на стоката