.

.

Аоксе Обичен Фустан За Девојки Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар Фустан На Плажа Фустан Надвор Од Рамо, Бел

Аоксе Обичен Фустан За Девојки Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар Фустан На Плажа Фустан Надвор Од Рамо, Бел

DEN 1.00
Достапност

Обичен Фустан За Девојчиња Лабав Летен Цветен Фустан Со Резервоар Фустан На Плажа Фустани Надвор Од Рамо. Нашиот Фустан е симпатичен, удобен и може да биде стилизиран како што сакате. Обложете го со јакна и накит за изјава за изглед подготвен за канцеларија или лизнете го со некои бели патики и имате класичен, секојдневен стил. Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот. Ако сакате широка облека, нарачајте облека повеќе поголема. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Мода. 3.Модниот дизајн може да ве направи поубави и виталност . 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за Оние Празници !. Големина Chart : Size : SSize : SmallUS : 4UK : 8EU : 34Bust : 98cm/38.58"Waist : 75cm/29.53"Hip : 94cm/37.01"Length : 77cm/30.31"Size : MSize : MediumUS : 6UK : 10EU : 36Bust : 103cm/40.55"Waist : 80cm/31.50"Hip : 99cm/38.98"Length : 78cm/30.71"Size : LSize : LargeUS : 8UK : 12EU : 38Bust : 108cm/42.52"Waist : 85cm/33.46"Hip : 104cm/40.94"Length : 79cm/31.10"Size : XLSize : X-LargeUS : 10UK : 14EU : 40Bust : 113cm/44.49"Waist : 90cm/35.43"Hip : 109cm/42.91"Length : 80cm/31.50"Size : XXLSize : XX-LargeUS : 12UK : 16EU : 42Bust : 118cm/46.46"Waist : 95cm/37.40"Hip : 114cm/44.88"Length : 81cm/31.89"Size : XXXLSize : 3 X-LargeUS : 14UK : 18EU : 44Bust : 123cm/48.43"Waist : 100cm/39.37"Hip : 119cm/46.85"Length : 82cm/32.28"Size : XXXXLSize : 4 X-LargeUS : 16UK : 20EU : 46Bust : 128cm/50.39"Waist : 105cm/41.34"Hip : 124cm/48.82"Length : 83cm/32.68"Size : XXXXXLSize : 5 X-LargeUS : 18UK : 22EU : 48Bust : 133cm/52.36"Waist : 110cm/43.31"Hip : 129cm/50.79"Length : 84cm/33.07 " Азиската Големина е обично помала од Големината АУ/САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/ЕУ, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Џебови : Никој. Затворање : стил на Пуловер. Машинско перење или миење раце. фустани за жени. Летни фустани за жени од аокси.

R

Комплементите на стоката