.

.

Фустани Бохо Женска Плажа Цврст Долг Ракав Тркалезно Деколте Со Средна Должина Мини Фустан Сино 3XL

Фустани Бохо Женска Плажа Цврст Долг Ракав Тркалезно Деколте Со Средна Должина Мини Фустан Сино 3XL

DEN 2.33
Достапност

Шудагенг Фустани Бохо Женска Плажа Цврст Долг Ракав Со Средна Должина Тркалезно Деколте Мини Фустан Сино 3 XL . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Blue Size : 3xl Должина На Ракавот : долги ракави росолидни фустани Должина : Стил На Фустан Со Средна Должина : Мини Деколте : Тркалезно Деколте 提示 qultra Лесен И Мек материјал Q Сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. €Карактеристики : краток Фустан со цветен Принт, V-Врат,ракав со пеперутка, Здолниште Со Нивоа,Кратка Должина И Секојдневен Лабав Стил, вистинска силуета на обвивка комплетна,Висока Ниска Линија На Полите, Летни Макси Фустани,Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени, Лелеав Фустан Со Раб. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. ●Погоден За Поголемиот дел Од Телото.Нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара на сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. фустани; женски фустани; плус големина летни фустани; миди фустани за жени; завиткајте фустан за жени; женски фустани; фустан со сина облека; фустани за жени; женски фустани; обични фустани за жени; линија фустани за жени; женски фустани лето;.

R

Комплементите на стоката