.

.

Летни Фустани Печатени Мини А-Линија Лактот Должина Лабава Вклопуваат V-Вратот Фустан За Жени Повик Фустани На Дозвола Светло Сина XL

Летни Фустани Печатени Мини А-Линија Лактот Должина Лабава Вклопуваат V-Вратот Фустан За Жени Повик Фустани На Дозвола Светло

DEN 367.84
Достапност

Оваа мини Фустан Ткаенина До Лактот е супер мека, еластична и лесна.V-Вратот Трендовски моден дизајн. Информации за производот : . - Материјал : Тексас. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Лактот : Стил На Вратот Со Мини Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73" Должина : 101см/39.76" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" Должина : 102см/40.16" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88" должина : 103СМ/40.55" ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118см/46.46" должина : 104см/40.94" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 122см/45.67" должина : 105см/41.34" ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 126СМ/49.61" ДОЛЖИНА : 106СМ/41.73" € дизајн} : женска мода секојдневен еднобоен ревер панел со едно гради директно ШИРОК џебен фустан со КРАТКИ РАКАВИ. ●Ултра Лесен И Мек Материјал+ : сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени од Тексас. ①Карактеристика : За Тексас Фустани, Светло Сини Фустани, Фустани До Лактот, Мини Фустани, Фустани Со Врат, Фустани Со А-Линија, ФУСТАНИ СО XL, Печатени Фустани, фустани за жени 2023, летни фустани 2023, летни фустани за жени 2023. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Запознавање, Бритдеј, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

R

Комплементите на стоката