.

.

Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Лесен Прашина Надворешен За Вратот Долг Ракав Отворен Преден Капут Сива Л

Скпблутн Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Секојдневни Удобни Врвови Лесен Прашина Надворешен За Вратот Долг Ракав Отворен

DEN 0.33
Достапност

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто што ќе ве задоволи овде. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ. Вие во купување или користење на стоки во процесот на какви било прашања можете да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да ви одговориме!. Погодна сезона : Зима,Aut, Есенска Облека.Сезони : овој женски кардиган погоден за сите сезони! Посоодветно е да ја облечете оваа уникатна во летна климатизирана канцеларија или кабина и во смисла и во женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во fall или зимаповеќе намена : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки, фустани, кошули, култури, ками, итн Сезона На производи : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип на полиестерпетер : Цврстина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутерска Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Големина : С Биста : 96см/37,80" Ракав : 40см/15,75" Должина : 64см/25,20" Големина : М Биста : 102см/40,16" Ракав : 41см/16,14" должина : 65см/25,59" големина : л биста : 108см/42,52" ракав : 42см/16,54" должина : 66см/25,98" големина : xl биста : 116см/45,67" ракав : 43см/16,93" Должина : 67см/26,38" големина : ххл Биста : 124см/48,82" ракав : 44см/17,32" должина : 68см/26,77". Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Нашата цел на услугата е да ги задоволиме клиентите, имате какви било прашања во процесот на купување или употреба може да не контактирате, ние ќе бидеме прв пат да одговорите!Материјал : овој женски кардиган е лесен,пријателски за кожата,еластичен,мек и удобен за вклопување, овој цврст кардиган на која било облека за стилизирање на вашиот изглед : Погоден За секојдневни и свечени прилики,Како што се работа, забава, плажа, дом, одмор, канцеларија, состаноци, семејни гетери, секојдневно носење и други активностидизиг : Основна И стилска облека,јака од шал обвиткан отворен кардиган,асиметричен раб капки набори,ви носи Тенок Изглед.

R

Комплементите на стоката