.

.

Јиселк Женски Блок Во Боја Фау Стрижење Палто Топла Качулка Со Патент Нејасна Зимска Јакна Со Џебови

Јиселк Женски Блок Во Боја Фау Стрижење Палто Топла Качулка Со Патент Нејасна Зимска Јакна Со Џебови

DEN 575.84
Достапност

41" Ракав : 59cm/23.71" Модни Жени Топло Вештачко Палто Јакна Зимски Патент Долги Ракави надворешна Облека информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка : обичен,Далииматеријал : тип НА полиестерска шема : Јака За крпеница : стил на качулка : Секојдневна,модна должина : редовна должина на Ракавот : долг ракав што добивате : 1 парчиња женски материјал за палто : полиестер.95" Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100-110см/39. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 135cm/53.05" должина : 74cm/29. Повод : Лабавите јакни шерпа се одлични за патување, канцеларија, снег на отворено и секојдневна употреба. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21" рамо : 60см/23.13" ГОЛЕМИНА : XXL големина : Xx-големи сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115-125см/45.21 "Рамо : 61cm/24.05" Ракав : 53см/20. Една главна боја и 3 помошни бои формираат совршен дел од совпаѓањето на контрастната боја.24" рамо : 59cm/23.74" ГОЛЕМИНА : XL ГОЛЕМИНА : X-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 110-120cm/43.31" Големина : XXXXL Големина.80" Ракав : 60cm/23. Да бидам најубавиот во досадната зима.87" Должина : 71см/27.31" рамо : 57см/22. Модната јакна од руно е изработена од Вештачко Крзно, се чувствува супер пријатно на кожата и го одржува телото топло. Во меѓувреме, лесен и стилски.

R

Комплементите на стоката