.

.

Хеи_к тексас јакна за Женска Женска Мода Секојдневен Принт Со Долги Ракави Долга јакна Кардиган Долг Капут

Хеи_к тексас јакна за Женска Женска Мода Секојдневен Принт Со Долги Ракави Долга јакна Кардиган Долг Капут

DEN 550.24
Достапност

?Натпревар : оваа удобна качулка може да се комбинира со различни маици,џемпери внатре,здолништа, хеланки и јога панталони,класичен стил прават да изгледате стилски,шармантно и слатко. ?Карактеристика : Обичен Дуксер,Патент,Јака Со Врвка,Долг Ракав,Преголем Дуксер,Џебови Од Кенгур,Јакна Со Качулка,Ребрести Раб и Манжетни,Лабаво вклопување,Слатко.

R

Комплементите на стоката