.

.

потсетува на 3-димензионални налепници на џет, Оклахома

потсетува на 3-димензионални налепници на џет, Оклахома

DEN 0.67
Достапност

Reminisce Jet Setters 2 3-димензионална налепница, Оклахома реминис налепници на etет поставувачи налепници за белешки. Овој пакет содржи еден 4-1/2 до 7-1/2-инчен лим за налепници за само-леплици. Продадени одделно. Направено во Кина. Број на модел : JST-035. Земја на потекло : Кина. Тежина на пакет : 0,03 фунти. Димензии на пакетот : 0,15 "L x 4,5" W x 7,5 "H.

R

Комплементите на стоката