.

.

Фарфи 20 16 18 САМОСТОЈНИ Налепници Креативна Новина Извонредна Декорација Деликатни Налепници За Сликање Велигденски Дијаманти Детски Додатоци

Фарфи 20 16 18 САМОСТОЈНИ Налепници Креативна Новина Извонредна Декорација Деликатни Налепници За Сликање Велигденски Дијаманти

DEN 255.84
Достапност

Опис : може да ја негува координацијата рака-око и хоби на децата, кои ја покажуваат неговата мултифункционална.Можете да ги чувате дијамантите одвоени. Со налепници во боја можете да го направите, уште повеќе, полесно да работите на дијамантска слика. И тоа е самолепливо, анти-бледнее, и durable.It е изграден од смола дијамантски материјал.Опсегот на должина на производот е 4-8, 5 см.Може да се користи за дијамантско сликарство.Име на ставка : Велигденски Налепници Материјал : Дијамант Од Смола Карактеристики : Лесен за Употреба, Удобен, Убав изглед, Издржлив Потсетник : големината на различни стилови е малку поинаква.Детали за големина : Опсег На Должина : 4см-8,5 см/1,57 "-3,35" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Стил А : 20 х Велигденски Налепницистил Б : 16 х Велигденски Налепницистил Ц : 18 х Велигденски Налепнициорстил Д : 22 х Велигденски Налепници може да ја негува координацијата рака-око на децата и хоби, кои ја покажуваат неговата мултифункционална. Можете да ги чувате дијамантите одвоени. Со налепници во боја можете да го направите, уште повеќе, полесно да работите на дијамантска слика. И тоа е самолепливо, против избледување и издржливо. Таа е изградена од смола дијамантски материјал. Опсегот на должина на производот е 4-8, 5 см. Може да се користи за дијамантско сликарство.

R

Комплементите на стоката