.

.

Чудо на нација Момци за кратки ракави за кратки ракави, тешка маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација Момци за кратки ракави за кратки ракави, тешка маица, големини 4- & хаски

DEN 287.20
Достапност

Проширете ја својата секојдневна гардероба со ова чудо на нација дете тешка. Темите се прават мека ткаенина од памучна мешавина за целодневна удобност и се карактеризираат со цврста боја дизајн за лесна мешавина и совпаѓање. Изберете од најразлични кул и класични бои за да се спарите со неговите фармерки, џогери и шорцеви за без напор стајлинг и облекување. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за удобност; отпорни на избледени. Цврсти екипаж за момчиња од Wonder Nation.

R

Комплементите на стоката