.

.

Детско место момчиња со долги ракави со џебни маици во боја, големини XS-XXL

Детско место момчиња со долги ракави со џебни маици во боја, големини XS-XXL

DEN 319.84
Достапност

Долгиот ракав на детското место на момчето има еден преден џеб на градите и контрастен дизајн на рамената за засилен изглед. Плејот со долг ракав е одличен главен дел за постудените месеци и ќе го задржи вашиот син удобен под слоеви или сам. Овој плетен со долг ракав е направен од мешавина од полиестер со памук од Jerseyерси, која е машинска миење безбедна и лесна за одржување. Контрастна маица со предни џебни рачки. Вратот на екипажот на ребрата.

R

Комплементите на стоката